Město Kladno - Aktuálně

Kladno - aktuálně
  1. Do Městského divadla Kladno hledáme odborníka na pozici uměleckého šéfa.
  2. V sobotu 12. října se na Kladně uskutečnila akce „Ukliďme Kladno“. Vedle několika desítek dobrovolníků se úklidu zúčastnili také primátor města Kladna Dan Jiránek, zastupitel a radní Jiří Chvojka, Jan Štraub, Tomáš Kadlec, Ondřich Černý, zastupitelka Anna Gamanová a jednatel společnosti TEPO s.r.o. Robert Pešta.
  3. Primátor Dan Jiránek dnes předal ceny mladým architektům, kteří se přihlásili do studentské soutěže. Za nejlepší návrh revitalizace části největšího a nejlidnatějšího kladenského sídliště Kročehlavy poletí výherce - Olga Lebedeva z fakulty architektury ČVUT Praha - do Japonska. Už pátý ročník vyhlásilo město Kladno a architekt David Vávra ve spolupráci s Českým centrem Tokio a Raymond Architectural Design Office, Inc. Akce připomíná přínos významného kladenského rodáka světové architektuře.
  4. Červený kříž spolu s Magistrátem města Kladna slavnostně předali Janského zlaté plakety kladenským dárcům krve. Zlatá plaketa profesora Janského se uděluje dobrovolným dárcům za 40 bezplatných odběrů.