Město Kladno - Aktuálně

Kladno - aktuálně
  1. Statutární město Kladno prodává čtyři bytové jednotky v ul. Vrapická č. p. 33.
  2. Primátor Kladna Dan Jiránek se dnes sešel s autory 13 projektů, které uspěly v prvním ročníku participativního rozpočtu. Město na projekt participativního rozpočtu "Společně v Kladně" vyčlenilo tři miliony korun. Občané Kladna sami v říjnovém hlasování rozhodli, za které návrhy se peníze utratí.
  3. Máte zájem o pronájem nebytového prostoru v přízemí budovy bývalého hotelu Merkur? Rozdělili jsme plochu pronájmu na menší jednotky. Můžete si jej pronajmout jako celek, nebo jen část. K dispozici ihned k nastěhování.
  4. Statutární město Kladno hledá uchazeče na volné pracovní pozice. Máte zájem pracovat ve veřejné správě? Kontaktujte naše personální oddělení: Mgr. Lucie Melicharová (email: lucie.melicharova@mestokladno.cz, tel.: 312 604 162)
  5. Mezinárodní porota prestižní soutěže Česká cena za architekturu 2019 ocenila Lávku přes Dřetovický potok v kladenské čtvrti Vrapice. Lávka se nachází na pěší cestě na hřbitov. Autory projektu jsou architekti Ondřej Císler a Petr Tej z pražské kanceláře Aoc architekti, spoluautorem pak český sochař, malíř, restaurátor, kurátor a vysokoškolský pedagog Jan Hendrych.